WARRIORS DEN KEVADINE SPORDIPÄEV JA FUNDWISE KAMPAANIA 10.4

WARRIORS DEN KEVADINE SPORDIPÄEV JA FUNDWISE KAMPAANIA 10.4
10.04.2019

Warriors Den-i kevadist spordipäeva väisasid nii profid kui ka algajad
Hiljuti avatud treeningkeskus Warriors Den kutsus läheneva suve puhul külla spordihuvilised, et tutvustada funktsionaalseks treeninguks disainitud, Ninjasõdalase teleseriaalist inspireeritud takistusradu. Erineva raskusega takistusrajad pakuvad väljakutseid kõigile alustades lastest lõpetades profisportlaste ja parkuurijatega.
Lisaks spordihuvilistele väisasid üritust ka mitmed investorid, sest Warriros Den-i ambitsioon on kasvada oma kontseptsiooniga üle-Euroopaliseks treeningkeskuste võrgustikuks. Et selleks musklit koguda, otsustas Warriors Den käivitada koostöös Fundwise’iga ühisrahastuskampaania, mille käigus soovitakse kaasata vähemalt 80 tuhande euro jagu osaluspõhiseid investeeringuid.
Ürituse tipphetkeks oli kahtlemata efektne show, kus ooperisopran Marion Elvilä-Melnik esitatud ooperiaaria saatel näitas oma oskusi slackliner Jaan Roose, kes veel möödunud augustis püstitas Swissoteli tornide vahel trikitades maailmarekordi. Marion Elvilä-Melnik on ühtlasi Warriors Deni kaasasutaja.
Lisaks takistusradadele pakub keskus ka erinevaid treeningprogramme nagu näiteks kalisteenika, mis on loomult kergem funktsionaalne treening. Kalisteenika treenib nii suuremaid kui ka väiksemaid ja toetavaid lihasgruppe arendades samaaegselt jõudu, koordinatsiooni, kiirust, tasakaalu ja liikumisulatust – ehk keha tervikuna. Lisaks kalisteenikale saab Warriors Denis proovida ka tänavatreeningut, kus erinevatest torudest tehtud konstruktsioonil on võimalik treenida samaaegselt jõudu ning harjutada erinevaid trikke.  - Vootele Päi

Loe rohkem kampaaniast www.fundwise.ee

 

Leia meid Ülemistelt

ALATES 17.6 OLEME SULETUD. 

Oleme kogupere mitmekülgne treeningkeskus, keskendume funktsionaalsele treeningule selle erinevates vormides.
 

Warriors Den

Helista meile: (+372) 51946642, +37254005502

Aadress: Keevise 6, 10145 Tallinn, Estonia
E-post: info@warriors-den.com

Suvelahtioleku ajad:

E-R  13:00-21:00

L-P 10:00-21:00