Tingimused

Meie Warriors Denis usume, et treening peab olema mitmekülgne, motivatsioonirikas ja lõbus! Turvalisus on üks meie suurimaid priorioteete. Meie abitreenerid süvenevad oma tegevusele. Soovime, et Warriors Den ei oleks vaid koht, kuhu inimesed tulevad lihtsalt treenima, vaid, et see oleks koht, kus neile meeldib aega veeta ning üha uuesti külastada! Et kõigil oleks tore, siis tuleb meie seatud reeglitest ja turvameetmetest alati kinni pidada ning neid järgida. Täpsemate reeglite ja turvanõuete kohta saab küsida klienditeenindajalt.

Kõigi Warriors Deni atribuutide kasutamine treeningsaalis on vabatahtlik!

Warriors Den´i eeskirjad

Kõikidest meie tegevustest ja spordialadest osavõtuks peab iga osavõtja täitma vastutuse lehe ja selle allkirjastama. Alla 18 aastaste külastajate puhul on vaja vanema või vastutatava isiku allkirja. Allkirijastama peab IGA Warriors Den´i külastaja.

 • Warriors Den ei ole vastutav selle eest, mis juhtub külastajaga takistusradadel või külastaja tegevustes.
 • Iga külastaja on vastutav oma enda tervise eest ja oma vigastuste eest, mis juhtuvad Warriors Denis olemise käigus.
 • Rangelt on keelatud kasutada ükskõik millist takistusrada alkoholijoobe, ravimite või narkootikumide mõju all. Samuti mis iganes seisundis, mis potentsiaalselt takistaks turvalist raja läbimist.
 • Warriors Denis treenides peab kasutama vahetusjalanõusid, kui need puuduvad, peab treenima sokkides. Välisjalanõudega ega paljajalu me Teid sisse ei lase.
 • Iga külastaja peab järgima Warriors Deni juhiseid hoolikalt ja korralikult, enne sisenemist tuleb allkirjastada vastutuse ankeet.
 • Kui Warriors Deni külastaja rikub rangelt reegleid ja ei allu korduvatele hoiatustele, on Warriors Deni töötajal õigus saata külastaja majast välja, ilma raha tagasi maksmata.

PANE TÄHELE!

 • Ole mõistlik ja lase teistel warrioritel ka rada läbida.
 • Ole alati ettevaatlik. Kui seisad kollaste mattide peal, siis see on liikumise ala, ehk pead teisteleliikumiseks ruumi tegema!
 • Teiste aitamine ning teistele rajal nõu andmine on äärmiselt teretulnud ja soovituslik.
 • Pane asjad tagasi sinna kohta, kus need olid enne sinu kasutamist.
 • TEAVITA KOHESELT PERSONALI, KUI NÄED KATKIST, RIPPUVAT, MÕRADES või PURUKS ASJA RAJAL!
 • Fotode ja videote tegemine on treeningsaalis lubatud, muidugi jälgi, et sa sellega kedagi ei sega! Viisakas on ka instruktoritelt küsida, kas on okei, et nad jäävad samuti pildile.

Vastutuse leht

Enne Warriors Deni treeningruumide kasutamist peab igaüks lugema, mõistma ja allkirjastama vastutuse lehe. Vastutuse lehega saab tutvuda ja seda allkirjastada kohapeal või saate digiallkirjastatult (kehtib vaid Eesti ID-kaardiga) meile ette e-mailile info@warriors-den.com.

Allpool leiad vastutuse lehed endale sobivas keeles:

Leia meid Ülemistelt

ALATES 17.6 OLEME SULETUD. 

Oleme kogupere mitmekülgne treeningkeskus, keskendume funktsionaalsele treeningule selle erinevates vormides.
 

Warriors Den

Helista meile: (+372) 51946642, +37254005502

Aadress: Keevise 6, 10145 Tallinn, Estonia
E-post: info@warriors-den.com

Suvelahtioleku ajad:

E-R  13:00-21:00

L-P 10:00-21:00