Jooga treeningud

Hea uudis inimestele, kes peavad lugu oma tervisest ja vaimsest heaolust!

Peagi alustame oma uue treeninguga - Dharma Swasti jooga. Dharma Swasti jooga on mitmekülgne praktika, mis pakub lisaks venitusele-lõdvestusele märgavatavat lihaskoormust. Selliselt sobib treening hästi ka füüsiliseks ettevalmistuseks meestele. Lisaks keha painduvuse ja vastupidavuse arendamisele tegeleb Dharma Swasti kontsentratiooni ja tähelepanu tõstmisega ning enesekindluse,

enda mõistmise ja tunnetamise oskuste arendamisega. Parema verevarustuse ja seesmise puhastuse eesmärgil ning kehas olevate energiakeskuste avamiseks õpitakse Dharma Swastis süvahingamise harjutusi.

Treeninguid viib läbi Tamur Tohver. Tamur on olnud kehaliselt aktiivne varajasest noorusest alates arendades end eri perioodidel regulaarselt tantsu- ja võitluskunsti ning kestvusspordialade kaudu. Edasi on Tamur liikunud keha seoste teadliku uurimise suunal läbi psühholoogia, jooga ja joogafüsiteraapia. Tamuril on isiklik kogemus enda keha valdamises läbi 15. aasta erinevate treeningute ning üle 7000 tunni joogapraktikat.

Loe lisainfot Tamuri kohta meie kodulehelt! Esimene treening toimub 16.04 kell 17.45. Registreerida saab juba praegu aadressil info@warriors-den.com.

Edaspidi treeningud igal teisipäeval ja neljapäeval kell 17.45-19.15

Registreerimine ja lisa informatsioon emaili teel: info@warriors-den.com

Registreerimine toimub stiilis, kes ees see mees. Ilma registreerimata on treeningutest võimalik osa võtta ainult vabade kohtade olemas olekul. Registreeri end juba täna! Kahtlemine võib sulle su koha maksma minna.

Trenni hind 9 eurot, liikmekaardi omanikele trenn 5 eurot. Maksta saab kohapeal enne tundi.

Leia meid Ülemistelt

Oleme kogupere mitmekülgne treeningkeskus, keskendume funktsionaalsele treeningule selle erinevates vormides.
 

Warriors Den

Helista meile: (+372) 51946642, +37254005502

Aadress: Keevise 6, 10145 Tallinn, Estonia
E-post: info@warriors-den.com

Suvelahtioleku ajad:

E-R  13:00-21:00

L-P 10:00-21:00