The Tasting

The Tasting

See rada on mõeldud inimestele, kes tahavad proovida takistusraja treeningut, kuid ei oma selles vallas varasemat kogemust. Samuti on algajate rada heaks kohaks, kus kogenumad sportlased saavad end enne raskematele radadele suundumist soojaks teha. Tule proovi ning avasta enda jaoks takistusraja treening.
 

{read_more}

The Beast

The Beast

See on meie võistluste taseme rada, kuhu on valitud takistused legendaarsest American Ninja Warrior võistlussarjast. Raja läbimiseks on vaja nii füüsilist jõudu, vaimset tugevust kui ka järjepidevust. Paljud on seda rada proovinud ja sellesse armunud, aga keegi ei ole seda veel läbida suutnud. Kas sina oled esimene, kes suudab Beasti alistada ning pääseb meie Hall of Fame'i ajatabelisse?

{read_more}
Kalisteenika

Kalisteenika

Kalisteenika harjutused on tüübilt terviklikud, aktiveerides nii põhilihaseid kui ka väiksemaid ning toetavaid lihasgruppe.

{read_more}
Rühmatreeningud

Rühmatreeningud

Treeningsessioonid on ideaalsed neile, kes tahavad oma piire proovile panna, parendada võhma ja arengut või lihtsalt uusi asju õppida ja paremaks saada.

{read_more}
Võistlused

Võistlused

Baltimaad on ühed vähesed, kus on kahjuks väga vähe üleriigilisi välis ninja-stiili takistusraja võistluseid. Me tahame seda muuta!

{read_more}

Firmaüritused

Otsid huvitavaid tegevusi oma kollektiivile või klientidele? Soovid meeldejäävat firmaüritust või treeningpäeva töötajatele?

Meie keskuse ruume saab rentida firmaüritusteks ja tähtpäevadeks. Küsi julgelt pakkumist.

Laste ala

Kids Den pakub lastele vanuses 3 kuni 14 aastat turvalist treeningut, kus nad saavad kindlate eesmärkide nimel treenida takistusradadel, ronida, hüppega kiikuda ja parkouri harjutada.

Warriors-Den

{news_and_events}

Leia meid Ülemistelt

Oleme uue ajastu treeningkeskus, keskendume funktsionaalsele treeningule selle erinevates vormides.
 

Warriors Den
Helista meile: (+372) 54005502
Aadress: Keevise 6, 10145 Tallinn, Estonia
E-post: info@warriors-den.com

Lahtioleku ajad:
E-P 10:00 - 21:00