Baltic Warrior võistlus reeglid

Esimene Baltic Warrior võistlus 16.3, registreerimine avatud!

VÕISTLUSE REEGLID:

1) Meeste avatud klass hakkab kvalifikatsiooni ringiga The Tasting rajal, kus on üles seatud 6 takistusest koosnev rada. Parimad võistlejad pääsevad edasi finaali, mis toimub The Beast rajal. Need, kes ei pääse finaali võistlevad veelkord The Tasting rajal (uued takistused). Selle ringi võitja saab uue võimaluse ning pääseb samuti finaali.

Kvalifikatsiooni ringis on igal võistlejal 2 wild cardi igal rajal. Wild cardi saab kasutada, kui ebaõnnestud takistusel. Ühel takistusel on võimalik kasutada ühte wild cardi. Wild Cardi kasutamisel tuleb takistusega peale hakata uuesti algusest. Aeg jookseb terve aeg edasi.

 

2) Naiste avatud klass koosneb kahest erinevast rajast, mõlemal rajal on 6 takistust. Võistlejate kombineeritud aegade põhjal selgub võitja.

Igal võistlejal on 2 wild cardi ühe raja kohta. Ühel takistusel saab kasutada ühte wild cardi. Wild Cardi kasutamisel tuleb takistusega peale hakata uuesti algusest. Aeg jookseb terve aeg edasi.

3)

Pro klassis võistlevad atleedid, kellel on juba varasem kokkupuude takistusraja treeninguga. Pro klassi võistlus toimub The Beast 2.0 rajal. Igal võistlejal on 2 läbimist, millest kirja läheb parim aeg. Võistlejatel on võimalik oma ajast 10 sekundit maha kärpida ületades kõrgeima Warped Wall seina (4,56m) ja lisaks veel 15 sekundit juhul, kui võistleja otsustab kasutada Cliffhanger takistust (5. takistus – Traverse boxes).

4) 

Maavõistluses osalevad võistkonnad eri riikidest, igas võistkonnas on 3 liiget. Iga võistkond valib endi seast välja kapteni. Kaptenid otsustavad, kes tiimidest omavahel mõõtu võtavad. Enda jooksu võitmise eest teenib sportlane oma võistkonnale 2 punkti, teise koha eest tuleb 1 punkt.

NB!

Võitja selgitatakse kiireima aja põhjal või kes jõuab kiiremini kaugemale.

Takistused kõikide klasside jaoks tehakse avalikuks võistluspäeval.

Kõikide klasside parimatele auhinnad!

Tähelepanu! Ninja Warrior võistlused on teadatuntud selle poolest, et kokku tulevad väga erinevad inimesed. Võistelda võib mistahes riietuses! Parimale kostüümile auhind!

 

Leia meid Ülemistelt

Oleme kogupere mitmekülgne treeningkeskus, keskendume funktsionaalsele treeningule selle erinevates vormides.
 

Warriors Den

Helista meile: (+372) 51946642,  (+372) 58604744 8 (Warriors Den, Keevise)

Aadress: Keevise 6, 10145 Tallinn, Estonia
E-post: info@warriors-den.com

Lahtioleku ajad:
E-P 10:00-22:00